Domů Co navštívit Therme Erding

Therme Erding

Therme Erding jsou největší termální lázně na světě a najdeme je v Německu. Přesněji 16 km od Mnichova. Celodenní vstupné stojí od 850 do 1200 Kč.

Pokud zavítáte do těchto největších termálních lázní na světě, užijete si příjemné chvíle v dokonalé oáze klidu a relaxace. Ať už navštívíte dobrodružný bazén nebo saunový svět, můžete očekávat letní teploty, tyrkysovou vodu a osvěžující koktejly u bazénu, které si vychutnáte přímo pod palmami.

zážitkovém bazénu najdete zábavu pro celou rodinu. Na 2850 metrech skluzavek se mohou velcí i malí hosté vyřádit na 28 tobogánech, se 3 různými úrovněmi obtížnosti. Odpočinek a relaxaci najdete v místním obrovském bazénu s vlnami nebo v divoké řece, jejíž proudem se můžete nechat bezmyšlenkovitě unášet.

Wellness a relaxaci najdete klasickém lázeňském areálu, kde se nachází bezplavková zóna, přístupná od 16 let. Zde si můžete vybrat z obrovské řady bazénů a celkem 24 typů saun. Kromě toho na vás každý den čeká kolem 150 příjemných aktivit.

Vitální oáza

Pokud hledáte wellness a relaxaci v příjemném prostředí, v těchto termálních lázních jej najdete. Můžete si zde vychutnat přírodní účinky blahodárné termální vody ve všech jejích variacích.

Vitální oáza je také vhodná pro každého, kdo je v sauně nováčkem a chtěl by si nejprve saunování vyzkoušet. Další atrakcí jsou léčivé prameny, kde si můžete dokonale odpočinout. Kromě toho se můžete těšit na nabídku výživných masek a tělových peelingů v bambusovém baru, ve Vitální oáze.

Termální koupaliště a zážitkový bazén

V rodinných areálech termálních lázní a zážitkových bazénů najdete svět Galaxy, kde na vás čeká neomezená zábava a spousta akcí. Můžete se těšit na 28 vzrušujících skluzavek. V bazénu se můžete těšit na velmi příjemnou teplotu vody 34°C. Můžete si dokonce zasurfovat na 2 m vysokém příboji, kde budete obklopeni více než 300 skutečnými palmami, jako byste byli přímo u moře. V létě si můžete užít další atrakce jako bazény, skluzavky, volejbalové hřiště a lehátka na zahradě, u termálního koupaliště.

Termální lázně a sauny

Zažijete perfektní wellness v místní bezplavkové zóně. Na cestu kolem světa se můžete vydat celkem ve 24 tematických saunách a parních lázních. Vydáte se na cestu Alpami nebo objevíte tradiční sibiřské sauny. Anebo si užijete římskou kulturu koupání a atmosféru Toskánska.

Therme Erding

Soukromé lázně

Pokud hledáte něco speciálního, můžete si rezervovat upgrade pro svůj pobyt se soukromým salonkem Royal Day Spa a užijete si exkluzivní služby.

Masáže a péče o krásu

Můžete se nechat hýčkat relaxační masáží při pobytu pod palmami. Využijte také místní kosmetické služby. V areálu můžete také využít hned několik typů ubytování.

Hotel Victory

Lodní designový hotel vám dodá pocit, že jste na palubě lodi, moderní zaoceánské jachty nebo v Benátkách. Hotel najdete v Palmové laguně zářivě tyrkysového bazénu s vlnami.

Jako host hotelu můžete využít přímý vstup do termálních lázní přes vstupní halu a můžete jít do bazénu s vlnami. Časné koupání je možné výhradně pro hotelové hosty, a to od 8:30, v bazénu s vlnobitím. V běžné otevírací době si pak můžete užít i ostatní prostory.

Svůj den začnete bohatou snídaní formou bufetu v přístavní restauraci. Po pohodovém dni v bavorském jižním moři se večer můžete vydat na kulinářskou cestu kolem světa v restauraci  Empire. S výhledem na vlny je ovocný koktejl z baru Kaleidoskop perfektní tečkou za příjemným dnem.

Penzion Victory

Penzion Victory každého zaujme flexibilním konceptem a jednoduchou linií. Přenocování je vhodné jak pro krátký pobyt nebo wellness zážitek spojený s prohlídkou Mnichova, tak i pro obchodní a dlouhodobé pobyty.

Můžete vyzkoušet novou kategorii pokojů Bay Side s moderním, tropickým interiérem, který poskytuje ještě větší prázdninový zážitek. V moderních apartmánech se mohou ubytovat až čtyři osoby, zatímco prostornější studia může pohodlně využívat maximálně pět osob. Oddělený prostor na spaní zajišťuje klidnou atmosféru. Všechny pokoje mají navíc kuchyňský kout, koupelnu a balkon.

Kempování

Zaparkujte svůj mobilní dům naproti vícepodlažnímu parkovišti Therme Erding. Na pozemku je k dispozici celkem 55 zpevněných parkovacích míst. Poplatky za parkovací místo se vztahují na 24 hodin. Pokud platíte předem, máte bonus 4 hodiny. Pro hladký průběh má mobil home park automatický závorový systém s výplatním automatem, který je vám k dispozici ve dne i v noci. Sociální zařízení je samozřejmě také k dispozici a každé parkovací místo má vlastní přípojku elektřiny.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno