Spreewald

Vyměňte hluk města za bohaté zvuky přírody. Přijeďte na dovolenou do Sprévského lesa, kde si dokonale odpočinete během projížďky na lodi, na kole nebo ve wellness. Sprévský les se nachází 100 km od Berlína.

Dovolená ve Spreewaldu má mnoho tváří. Ať už aktivně na kole nebo přímo na lodi, tuto dovolenou si jistě užijete. Místo také nabízí relaxaci ve wellness a SPA, přímo v komfortních hotelech.

Pádlování ve Sprévském lese

Můžete si zde užít spoustu dobrodružství při kanoistice. Sprévský les vám nabízí mnoho malých i velkých kanálů mezi městy Burg a Schlepzig. Ať už jste na krátkých nebo dlouhých výletech na kánoích, plánujete jednodenní výlet nebo zde trávíte dovolenou, při pádlovaní si skvěle odpočinete.

Spreewald

Výlety lodí

Tematické výlety lodí jsou oblíbené u rodin, skupin přátel nebo párů. Jednotlivé plavby je třeba předem zarezervovat. Pokud chcete začít den netradičně, zarezervujte si snídaňový výlet lodí. Při plavbě lodí se můžete podívat i do lihovaru, kdy spojíte plavbu na lodi s ochutnávkou regionálních likérů a ovocné pálenky.

Spreewald

Výlety na kole

Pro poznání města Burg ve Sprévském lese je vhodné naplánovat si alespoň 2 noclehy. Burg se čtvrtěmi Dorf, Kauper a Colony se nachází uprostřed krásné přírody. Město Burg je známé tradičními domy a typickou spreewaldskou kulturou, která je zde stále živá.

Dobře značené cyklistické a turistické stezky dělají ze Sprévského lesa jednu z nejrozmanitějších cyklistických oblastí v Německu. Nejkrásnější cyklostezky často vedou přímo podél vody. Cyklistika není náročná, protože ve Sprévském lese nejsou žádná převýšení. Usedlosti, vesnice, lesy a louky jsou zde obklopeny a sevřeny vodními toky, jako nikde jinde v Evropě. Takže si hned půjčte kolo a vydejte se na cyklovýlet rozmanitou rezervací Sprévský les.

Turistika

Poznejte město Burg během prohlídky s průvodcem. Vydáte se na túru rušnou historií Lužických Srbů/Wendů, ponoříte se do fascinujícího světa legend o Sprévském lese nebo se stanete detektivem. Jedinečné prohlídky s průvodcem pro malé i velké udělají z vašeho výletu nezapomenutelnou vzpomínku na prázdniny.

Na výletě se vydáte na cestu za poznáním přes legendární město Burg. Na odlehlých stezkách se během cesty dozvíte mnoho o lužickosrbských/wendských zvycích a legendách o Sprévském lese, podané zábavnou formou, někdy dokonce i v lužickosrbském/wendském jazyce.

Průvodce vás také provede přes okolní vesnice a do lázní přes Burg. Dozvíte se spoustu informací od slovanského osídlení, pruských králů až po místní legendárních osobnosti.

Ať už mírným tempem, s holemi nebo rychlými kroky, chodci a běžci si v Burgu ve Sprévském lese také přijdou na své. Krásné turistické a běžecké trasy v jedinečné přírodní scenérii Sprévského lesa vás okouzlí. Turistům se zde otevírají dobře značené turistické stezky, a to atraktivní přírodní a kulturní krajinou. Při procházkách kolem srubů a voňavých kupek sena můžete zažít tu pravou pohodu.

Wellness

Pokud si potřebujete odpočinout od svého každodenního života, ve Sprévském lese najdete mnoho nabídek na wellness. Na své si přijdou také milovníci masáží, které se tady dělají bylinnými oleji a které hostům zajistí úplné uvolnění. Atraktivní nabídky místního wellness vám usnadní nalezení toho správného typu odpočinku.

Lázně Spreewelten Lübbenau a termální koupele Spreewald Therme Burg

Chcete jen na chvíli uniknout z každodenního života? V lázních Spreewelten Lübbenau a v lázních Spreewald Therme Burg zažijete příjemné zklidňující masáže. Váš wellness den ve Sprévském lese se slanou koupelí v termálních lázních, masážemi s bylinkami nebo návštěvou saunové vesničky zajistí opravdové hodiny pohody.

Ať už ve wellness hotelu nebo v malém penzionu u řeky, budete se cítit dobře a najdete cestu zpět k sobě. Zapomeňte na chvíli na každodenní stres a ve wellness načerpejte nové síly. Užijte si uklidňující masáž vonnými bylinkami ve Spreewald Therme v Burgu a vykoupejte se v termálních pramenech, které zmírní vaše zdravotní problémy. V neobyčejné saunové vesničce ve Spreewelten v Lübbenau budete ohromeni různými tematickými saunami. Široká nabídka wellness splní vaše každé přání.

Masáže a wellness balíčky

Uveďte své tělo a mysl zpět do harmonie. Uklidňující masáže vonnými bylinami ze Sprévského lesa vám umožní dokonalé uvolnění. Termální lázně Spreewald v Burgu ideálně spojují solné lázně s vysoce kvalitními wellness nabídkami. Pečující zábaly, olejové koupele, masáže místními bylinkami a lněným olejem vás na dovolené vytrhnou z vašeho každodenního života.

Nabídka masáží a wellness ve Spreewelten Bad v Lübbenau je rozmanitá. Užijete si kompletní programy rozmazlování sami nebo jako pár. Například masáž Lutki je ideální pro napjaté svaly po výletě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno