Domů Co navštívit Aquapark Osserbad Lam

Aquapark Osserbad Lam

Kousek za hranicemi v německém Bavorsku najdete lázeňské městečko Lam. V aquaparku Osserbad Lam najdete příjemné koupání a relax pro celou rodinu.

Jak se do Osserbadu dostanete?

Aquapark Osserbad Lam najdete v Bavorsku, přesněji 25 km od Železné Rudy. Nejbližší cesta z Plzně je přes Klatovy, Nýrsko a přechod Svatá Kateřina. Určitě stojí za to místo navštívit, protože si užijete skvělý výlet. K dispozici budete mít 20metrový bazén, bazén pro děti, tobogán, whirpool, parní saunu, bio saunu, finskou saunu, odpočívárnu a malou kavárnu a bistro. Ve venkovní části najdete zmiňovaný 20metrový bazén, bazén pro děti, bazén pro neplavce, velký tobogán a plážový volejbal. Aquapark Osserbad získal své jméno díky nedaleké hoře Ostrý (Osser).

Zábava za každého počasí

V Osserbadu najdete vše, co zpříjemní váš den. Osserbad nabízí aktivity pro celou rodinu, a to jak za slunečného počasí, tak za deště. Můžete si užít zábavu v celoročním zážitkovém aquaparku se čtyřmi venkovními a třemi vnitřními bazény, plaveckými a zábavnými bazény se zónou pro malé děti a batolata. Užijete si dva tobogány, finskou saunu, bio saunu, parní saunu a solárium za skvělé ceny.

Aquapark Osserbad Lam

Uvolněte svou mysl

Na tomto místě si užijete fascinující zvuky tibetských zpívajících mís, činelů, gongů, generátorů deště v jemně třpytivém světle. Odpočinete si od všeho, co aktuálně zaměstnává vaši mysl. Nechte své tělo prostoupit vibrace intenzivních zvuků a naladit se na relaxační zážitek. Budete se vznášet v teplé vodě a odpočívat.

Aquapark je dostupný po celý rok

V Osserbadu si užijete venkovní bazény, kryté bazény a sauny. Toto místo je vybavené plaveckými a zábavnými bazény a také obřími skluzavkami. Celoroční zážitkový bazén se nabízí v dětské zóně. Saunu, parní lázeň a solárium s velkou nabídkou volnočasových aktivit využijete za překvapivě nízké ceny. Oblíbené jsou především Maxi nebo Minicards. Jde o celodenní vstup do bazénu bez časového omezení, včetně sauny. Sportovně založení návštěvníci si neomezeně zaplavou v plaveckém bazénu. V Osserbadu nechybí ani bufet a občerstvení.

V moderním aquaparku Osserbad v Lamu si můžete užívat zábavy v létě i v zimě. Můžete přijet kdykoliv, když dostanete chuť si pořádně užít vodních radovánek. Zabavíte se celkem ve čtyřech venkovních a třech vnitřních bazénech. Ani děti nepřijdou zkrátka. Brouzdaliště najdete venku i uvnitř aquaparku, a tak se i ti nejmenší si mohou užít zábavu po svém.

Po celý rok je v Osserbadu k dispozici zážitkový bazén s plaveckými a zábavnými bazény a obřími skluzavkami. Dětská část je oddělená. Samozřejmě je během celého roku k dispozici i prostorná sauna, parní lázeň a solárium. Největší výhodou je, že sem můžete vyrazit i za špatného počasí. Zkazí-li se počasí, jednoduše vyměníte venkovní bazény za ty vnitřní.

Užijte si tobogány

V aquaparku najdete také dva tobogány o délce 28 a 62 metrů. Příznivci wellness najdou prostor pro odpočinek v části aquaparku, kde najdete finskou saunu, bio saunu, parní saunu a solárium.

Finská sauna

Při vysokých teplotách ve finské sauně se vaše pokožka zahřívá. V reakci na tyto zvýšené hladiny tepla se krevní cévy v blízkosti kůže rozšiřují a srdeční oběh se zvyšuje. Srdeční frekvence může v sauně stoupnout z 60-70 tepů za minutu na 110-120 tepů za minutu a po ochlazení může často klesnout pod normální hodnotu. Pravidelné saunování snižuje riziko úmrtí na smrtelné srdeční příhody. Také snižuje riziko mrtvice a hypertenze. Finská sauna nabízí stabilnější pocit tepla.

Bio sauna

Bio sauna je zařízení, které poskytuje zvláštní klima. Nachází se někde uprostřed mezi klasickou finskou saunou a parní saunou. Teplota není příliš vysoká a v kabině je jemná mlha, která napomáhá pocení. Je vhodná zejména pro ty, kteří neocení intenzivní teplo sauny.

Parní sauna

Pára produkuje vlhké teplo, které vám dává silný pocit pocení. Teplo z páry obklopí vaše tělo velmi přímým pocitem. Ačkoli to závisí na nastavení tepla, parní sauna je obvykle vnímána jako velmi teplá. Pokud toužíte po silném pocitu okamžitého tepla, který vám poskytne hluboce uvolňující pocit, pak pravděpodobně dáte přednost parní sauně.

Letní zóna

V létě se v okolí aquaparku otevírá velký prostor k odpočinku a sportu. Děti si užijí radovánky na houpačkách, na dětském hřišti nebo na pískovišti. Můžete zde navštívit i vyhlášenou restauraci.

Lehátko stojí 1 euro na celý den nebo si můžete na venkovním prostoru jednoduše rozložit deku. Děti mají venku dětské hřiště, kde jsou houpačky a pískoviště. Převlékárny jsou uvnitř i venku, stejně jako sprchy a WC. Vstupné děti platí až od 6 let.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno